Ustawienia

2/2018/Czp Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej na świadczenie usługi indywidualnego wsparcia psychologicznego dla Uczestników Projektu „Czas pracy”.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Suwałkach w związku z realizacją projektu „Czas pracy” Nr RPPD.07.01.00-20-0178/17 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Priorytetu VII Poprawa spójności społecznej Działania 7.1 Rozwój działań aktywnej integracji

zaprasza do złożenia oferty  na przeprowadzenie kursu: „Kurs komputerowy – ECDL podstawowy” wraz z egzaminem certyfikującym dla 10  Uczestników Projektu „Czas pracy”.

  1. Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest  zorganizowanie kursu: „Kurs komputerowy – ECDL podstawowy” wraz z egzaminem certyfikującym dla 10  Uczestników Projektu „Czas pracy”. Liczba godzin kursu: 60 godzin. Liczba uczestników – 10 osób.

  1. Opis przedmiotu zamówienia:

Cel kursu: Celem Kursu komputerowego – ECDL podstawowy jest  nabycie kwalifikacji zawodowych zgodnie z ustalonymi standardami kształcenia oraz przygotowanie merytoryczne do zdania egzaminu zewnętrznego ECDL.

Program kursu: Wykonawca zobowiązany jest do opracowania szczegółowego Programu Kursu komputerowego – ECDL podstawowy (Załącznik nr 2) przygotowujący do zdobycia Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL, wydanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

W ramach realizacji kursu Wykonawca zapewni:

Zamawiający  zapewni Wykonawcy nieodpłatny dostęp do sali na potrzeby kursu (salę wykładową zgodnie z  ogólnymi bezpieczeństwa i higieny pracy, wyposażoną m.in. w rzutnik/projektor, komputery oraz wyposażoną w odpowiednią liczbę miejsc: krzeseł i stolików dostosowaną do ilości osób szkolonych).

Zamawiający wymaga, aby kurs prowadziła wykwalifikowana kadra dydaktyczna
o kwalifikacjach i doświadczeniu odpowiednim do zakresu obejmującego przedmiot zamówienia.

Przeprowadzenie egzaminu zawodowego ECDL BASE

Kurs zakończy się egzaminem zewnętrznym i wydaniem Certyfikatu poświadczającego poziom wiedzy z zakresu ECDL Base. Koszt egzaminu zewnętrznego pokrywa Wykonawca. Egzamin nie wlicza się do liczby godzin kursu. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia pokrywa koszty wykupienia kodów egzaminacyjnych oraz wystawienia i wydania certyfikatów. Wykonawca zorganizuje i przeprowadzi egzamin zewnętrzny potwierdzający uzyskanie wiedzy z zakresu ECDL Base, po którym każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający znajomość  obsługi komputera na poziomie ECDL Base.

Wykonawca musi zapewnić Uczestnikom egzaminu salę egzaminacyjną  wyposażoną w komputery (1 komputer na każdego Uczestnika)

  1. 3. Usługa świadczona będzie w Centrum Edukacyjno –Szkoleniowym ul. Osiedle II 6A 16-400 Suwałki
  2. Warunki realizacji zamówienia

  • Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych.
  • Wykonawca zobowiązany będzie do informowania kierownika projektu Zamawiającego niezwłocznie, jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od zaistnienia zdarzenia (telefonicznie lub e-mailem), o zaistniałych trudnościach
    w realizacji zadania, które mogą polegać np. na:
    1. nieobecności uczestnika,
    2. zmianach w harmonogramie zajęć,
  • W ramach realizacji zadania Wykonawca zapewni wykwalifikowaną kadrę, która zapewni właściwe i bezpieczne warunki realizacji zadania.
  • Wszelkie koszty związane z realizacją zadania m.in. koszt materiałów szkoleniowych i przyborów piśmienniczych.
  • W ramach realizacji zadania, Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia następującej dokumentacji:
    1. Prowadzenia list obecności na zajęciach, dziennika zajęć, które muszą być oznaczone logotypami, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów.
    2. Prowadzenia list odbioru materiałów szkoleniowych, które muszą być oznaczone logotypami, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów.
  • Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany liczby uczestników kierowanych na szkolenie.
  • Wykonawca winien działać zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity U. 2018 poz. 1000) z dnia 10 maja 2018 r. oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)

5.Warunki przystąpienia do  zapytania ofertowego

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie wykonawcy w prowadzeniu szkoleń w zakresie tożsamym z przedmiotem zamówienia w ciągu ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie min 2 szkolenia – Załącznik nr 3,
  • Posiadany potencjał techniczny niezbędny do realizacji zamówienia,
  • Dysponowanie kadrą niezbędną do realizacji zamówienia,
  • Oświadczenie dotyczące braku powiązań zachodzących pomiędzy Oferentem, a Zamawiającym,
  • Program kursu/szkolenia (załącznik nr 2),
  • wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (kserokopia),

6.Kryteria oceny  oferty:

  • Cena brutto – 80%, przy czym 80 punktów otrzymuje oferent przedstawiający najniższą cenę;
  • Doświadczenie wykonawcy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – 20% (W ramach kryterium „doświadczenie” Zamawiający będzie przyznawał punkty od 0 do 20 za liczbę szkoleń w zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia, w ciągu ostatnich 3 lat.
Doświadczenie zgodne z przedmiotem zamówienia punktacja
5 i więcej 20
3-4 szkoleń 10
Poniżej 3 szkoleń 0

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska najwyższą liczbę punktów.

7.Termin realizacji  zamówienia: od dnia podpisania umowy przez okres maksymalnie 1 miesiąca.

  • Okres realizacji kursu/termin wykonania: styczeń 2019
  • Szczegółowy harmonogram kursu zostanie uzgodniony z Wykonawcą po wyborze najkorzystniejszej oferty.
  • Zamawiający zastrzega sobie prawo wprowadzenia umownych kar finansowych za nie dotrzymanie harmonogramu realizacji przedmiotu zamówienia.
    1. Tryb i termin składania ofert:
    2. Oferta powinna zawierać Formularz ofertowy stanowiący Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego wraz z załącznikami.
    3. Ofertę należy złożyć w kopercie zatytułowanej:  Oferta na zorganizowanie kursu „Kurs
      komputerowy – ECDL podstawowy” wraz z egzaminem certyfikującym dla 10
      Uczestników Projektu „Czas pracy”
      z dopiskiem:  „nie otwierać do 04.01.2019r
      godz. 15.00”.

Pliki do pobrania