Ustawienia

Zaproszenie na szkolenie pn. „Dlaczego warto współpracować z organizacjami międzynarodowymi oraz dostarczać towary i usługi armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”

Szanowni Państwo,

W imieniu Ministerstwa Rozwoju i Technologii serdecznie zapraszamy przedstawicieli lokalnych firm, instytucji wpierających przedsiębiorców, organizacji przedsiębiorców i rzemieślników, organizacji pozarządowych na szkolenie pn. „Dlaczego warto współpracować z organizacjami międzynarodowymi oraz dostarczać towary i usługi armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”.

Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2023 r.  o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach przy ul. Osiedle II 6A.

Program:

10:00    Przywitanie gości przez Prezesa Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach

10:15    Organizacje międzynarodowe – co daje współpraca z nimi i gdzie szukać informacji – przedstawiciel MRiT

10:45    Zamówienia ONZ i organizacji pomocowych w kontekście wsparcia i odbudowy Ukrainy – przedstawiciele Wielkopolskiej Grupy Prawniczej Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Sp.k.

12:45    Przerwa kawowa

13:00    Możliwości realizacji dostaw i usług dla armii amerykańskiej – jak zarejestrować się w bazie certyfikowanych dostawców Rządu USA – przedstawiciele Atlantic Contract Sp. z o.o.

14:30    Przerwa kawowa

14:45    Możliwości realizacji dostaw i usług dla armii amerykańskiej – jak zarejestrować się w bazie certyfikowanych dostawców Rządu USA – przedstawiciele Atlantic Contract Sp. z o.o.

16:00    Zakończenie

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Ewą Kasjanowicz do dnia 21.11.2023 r.:

tel.: +48 87 563 02 19 lub +48 87 566 61 06

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.