Ustawienia

Warsztaty dla przedsiębiorców i samorządów zainteresowanych wsparciem w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatachskierowanych do przedsiębiorstw oraz samorządów zainteresowanych wsparciem w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (FEPW).

Warsztaty odbędą się 28 czerwca 2023 r. w Białymstoku.

Warsztaty organizowane są przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach cyklu spotkań regionalnych i będą miały charakter informacyjno-warsztatowy. W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane założenia programu i możliwości wsparcia, natomiast w części warsztatowej przedstawione zostaną szczegółowo warunki przyznania dofinansowania i realizacji projektów (między innymi: kryteria wyboru projektów).

Część warsztatowa dotyczyć będzie działań:

  • dla przedsiębiorców: Automatyzacja i robotyzacja w MŚP, Wzornictwo w MŚP
  • dla JST: Adaptacja do zmian klimatu, Zrównoważona mobilność miejska

Część warsztatową poprowadzą eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Spotkanie odbędzie się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Żurawia 71 w Białymstoku, 28.06.2023 r. od godz. 11.00.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować do 16 czerwca br. za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://warsztatyfepw.pl/

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

{os-gal-15}