Aktualności

Czas na staż !

„Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach” informuje, że posiada w ofercie w ramach projektu, 3-miesięczne staże zawodowe z gwarancją zatrudnienia stażysty na kolejny czwarty miesiąc, na co najmniej ½ etatu.

Staże są szansą dla osób bezrobotnych oraz zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym na trwałe zatrudnienie i mają na celu przywrócenie ich aktywności zawodowej na rynku pracy.

W ramach 3-miesięcznego stażu wypłacane będą stażyście świadczenia w postaci wynagrodzenia (1033,70 zł netto miesięcznie) wraz z opłacaniem składek ZUS, jak również pokrywane są koszty niezbędnych do podjęcia pracy badań lekarskich.

 

Staże skierowane są do osób:

-  długotrwale bezrobotnych (min. 12 miesięcy w ciągłości lub 12 miesięcy wg okresów składkowych w okresie ostatnich 24 miesięcy),

- lub zarejestrowanych bezrobotnych i zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w szczególności osób niepełnosprawnych, osób korzystających ze wsparcia w ramach pomocy społecznej (MOPS, GOPS)  lub pomocy żywnościowej (POPŻ).

Pełniejsze informacje można uzyskać:

- w biurze projektu w Suwałkach, Osiedle II 6A,

- jak również pod telefonem (87) 566 20 55,

- lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy pracodawców i osoby chcące skorzystać z tej formy wsparcia do kontaktu.

Przejdź na początek