Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A w Suwałkach
16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 42A
tel. +48 87 566 61 06, +48 87 566 70 35, fax. +48 87 566 74 97
e-mail: arrares@ares.suwalki.pl

Szukaj

 

Jesteś tutaj: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej organizowanej w ramach projektu pt. „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach”, która odbędzie się w dniach 25-28 listopada 2014r. do Krakowa i okolic.

Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach w ramach realizowanego projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach” serdecznie zaprasza do udziału w weryfikacji dostępnych modeli Spółdzielni Socjalnych  - wizycie studyjnej.

Celem wizyty studyjnej jest zapoznanie uczestników z dobrymi praktykami Podmiotów Ekonomii Społecznej działających w Krakowie i okolicach na kilku przykładach.

Poza poznaniem ciekawych inicjatyw partnerskich, wizyta stanowi także okazję do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń organizacji i instytucji z odwiedzanego regionu.

Do udziału w wizycie studyjnej zapraszamy m.in. przedstawicieli Spółdzielni Socjalnych oraz Instytucji Wsparcia Ekonomii Społecznej tj. wszystkie organizacje i instytucje zaangażowane we wsparcie Podmiotów Ekonomii Społecznej z terenu objętego projektem tj. powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego, sokólskiego oraz z powiatu miasta Suwałki.

Wizyta studyjna odbędzie się w terminie 25-28 listopada 2014r.

Szczegółowy program wizyty studyjnej znajduje się w załączeniu. Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny, uczestnikom zapewniony będzie przejazd autokarem/busem na trasie Suwałki- miejsce wizyty-Suwałki, zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w spotkaniach zgodnie ze szczegółowym programem.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wizycie studyjnej prosimy o odesłanie załączonej karty zgłoszeniowej w terminie do dnia 19 listopada 2014r. pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie jej osobiście do biura projektu: ul. Osiedle II 6A, 16-400 Suwałki. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr telefonu 087 567-73-74 wew. 405.

Liczba miejsc ograniczona!

Attachments:
Download this file (karta wizyta KR.doc)karta wizyta KR.doc[ ]66 kB
Download this file (program kraków.doc)program kraków.doc[ ]60 kB

Miejsce zakwaterowania podczas wizyty studyjnej pn. ”Śladami dobrych praktyk ekonomii społecznej w Polsce”

Miejsce zakwaterowania podczas wizyty studyjnej pn. ”Śladami dobrych praktyk ekonomii społecznej w Polsce”, która odbędzie się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w dniach 17-22.11.2014r.:

 

Hotel Na Skarpie Olsztyn

 

ul. Gietkowska 6a,

10-170 Olsztyn

WIZYTA STUDYJNA "ŚLADAMI DOBRYCH PRAKTYK ES W POLSCE"

Serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej organizowanej w ramach projektu pt. „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach”, która odbędzie się w dniach 17-22 listopada 2014r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

 

 

Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach w ramach realizowanego projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach” serdecznie zaprasza do udziału w wizycie studyjnej pn. „Śladami Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej w Polsce”.

Celem wizyty studyjnej jest zapoznanie uczestników z dobrymi praktykami Podmiotów Ekonomii Społecznej działających w Olsztynie i jego okolicach na kilku przykładach jak również zapoznanie z przyszłymi możliwościami finansowania Podmiotów Ekonomii Społecznej ze środków publicznych i prywatnych.

Poza poznaniem ciekawych inicjatyw partnerskich, wizyta stanowi także okazję do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń organizacji i instytucji z regionu warmińsko-mazurskiego. 

Do udziału w wizycie studyjnej zapraszamy przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej  tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, Centrów Integracji Społecznych, Klubów Integracji Społecznych, Zakładów Aktywności Zawodowej, przedsiębiorstw społecznych z terenu objętego projektem tj. powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego, sokólskiego oraz z powiatu miasta Suwałki.

Wizyta studyjna odbędzie się w terminie 17-22 listopada 2014r.

Szczegółowy program wizyty studyjnej znajduje się w załączeniu. Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny, uczestnikom zapewniony będzie przejazd autokarem/busem na trasie Suwałki- miejsce wizyty-Suwałki, zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w spotkaniach zgodnie ze szczegółowym programem.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wizycie studyjnej prosimy o odesłanie załączonej karty zgłoszeniowej w terminie do dnia 07 listopada 2014r. pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie jej osobiście do biura projektu: ul. Osiedle II 6A, 16-400 Suwałki. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr telefonu 087 567-73-74 wew. 405.

Liczba miejsc ograniczona!

Attachments:
Download this file (karta wizyta.doc)karta wizyta.doc[ ]66 kB
Download this file (PROGRAM WIZYTY STUDYJNEJ.doc)PROGRAM WIZYTY STUDYJNEJ.doc[ ]27 kB

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ: „DOBRE PRAKTYKI EFS W OBSZARZE SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM” 29 WRZEŚNIA 2014 ROKU

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Dobre praktyki EFS w obszarze szkolnictwa zawodowego w województwie podlaskim”, która odbędzie się 29 września 2014 r. w Zespole Szkół Technicznych w Kolnie (ul. Teofila Kubraka 6, 18 – 500 Kolno).

Kontraktacja alokacji komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 w województwie podlaskim została zakończona. Stanowi to okazję do zaprezentowania pierwszych efektów wykorzystania środków Europejskiego Funduszu Społecznego w naszym województwie. Celem konferencji jest podsumowanie wdrażania Działania 9.2. „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Podczas konferencji swoje projekty zaprezentują:

•             Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Podlaskie Centrum we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Kolnie, projekt pt.: „Lepszy start w przyszłość – Program wsparcia dla uczniów ZST w Kolnie” oraz

•             Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, projekt pt.: „Bezpieczna żywność od pola do stołu”.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedstawicieli instytucji samorządowych oraz beneficjentów środków unijnych.

Osoby chętne do udziału w konferencji proszone są o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku (pocztą, mailem lub faksem), ul. Poleska 89, 15 – 874 Białystok, tel. (85) 66 54 227, faks: (85) 66 54 201, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń 29.09.2014 rok, godz. 10:00

Informujemy, iż udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej artykułów…

Strona 16 z 18

Początek strony