Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A w Suwałkach
16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 42A
tel. +48 87 566 61 06, +48 87 566 70 35, fax. +48 87 566 74 97
e-mail: arrares@ares.suwalki.pl

Szukaj

 

Jesteś tutaj: Aktualności

KURSY KOMPUTEROWE ECDL, KURSY JĘZYKOWE ORAZ PODYPLOMÓWKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI (dofinansowanie nawet 90%)

KURSY KOMPUTEROWE ECDL, KURSY JĘZYKOWE ORAZ PODYPLOMÓWKI
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
(dofinansowanie nawet 90%)

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach

Serdecznie zaprasza

mieszkańców Suwałk oraz powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego, grajewskiego i monieckiego do podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji. Zainteresowani dokształcaniem mogą liczyć na tzw. bony szkoleniowe, czyli dofinansowanie ze środków unijnych (w ramach projektu „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”) nawet 90%.                                 

Szczegóły dofinansowań już wkrótce!!!

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na profesjonalne kursy komputerowe kończące się egzaminem i certyfikatem ECDL, organizowane we współpracy z Ponadregionalnym Konsorcjum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym w Grajewie:

 

ECDL  ADVANCED przeznaczony jest dla osób, które chcą potwierdzić swoje umiejętności lub zdobyć umiejętności na poziomie zaawansowanym. Polecany jest dla osób które pracują w help desk, - 140 godz.

ECDL e- URZĘDNIK jest przeznaczony dla wszystkich osób pracujących lub planujących podjęcie pracy w administracji. Projekt certyfikatu powstał z urzędnikami Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji – 40 godz.

WEB MASTER jest skierowany do osób chcących zrozumieć zasady publikacji witryn internetowych online oraz umiejętności: tworzenia, umieszczania w Internecie i zarządzania stronami internetowymi – 74 godz.

PRACOWNIK BIUROWY przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie obsługi komputera, edytora tekstu i pogłębić umiejętności technologii cyfrowych – 76 godz

ECDL PTI Standard przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy obsługi komputera oraz chcą zdobyć rozszerzone kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie – 116 godz.

PRACOWNIK KORPORACYJNY przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie komputera, grafiki komputerowej i pogłębić swoje umiejętności współpracy online w zespole – 70 godz.

GRAFIK KOMPUTEROWY zakończony certyfikatem ECDL Edycja Obrazów przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć znajomość podstawowych pojęć i koncepcji grafiki komputerowej oraz umiejętność edycji cyfrowych obrazów przez wykorzystanie edytorów grafiki bitmatowej i wektorowej do korekty obrazu, stosowanie filtrów i efektów oraz przygotowywanie obrazu do druku i publikacji – 80 godz.

ECDL ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI jest certyfikatem potwierdzającym podstawową wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Skierowany  jest do Pracowników JST, Menedżerów firm, Kadry kierowniczej, Kierowników i właścicieli firm – 70 godz.

ECDL EPP E- NAUCZYCIEL jest potwierdzeniem, że nauczyciel celowo i efektywnie stosuje technologię informacyjną i komunikacyjną do unowocześnienia swojego warsztatu pracy edukacyjnej i zwiększenia osiągnieć uczniów, skierowany do nauczycieli posiadających dobre umiejętności obsługiwania komputera – 100godz

ECDL BASE jest prowadzony od podstaw i każdy ma możliwość opanować wiedzę wystarczającą do zdania egzaminów – 102godz

ECDL e- OBYWATEL skierowany jest do wszystkich niezależnie od statusu, wykształcenia, wieku, zdolności lub umiejętności. E- Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać maksymalnie Internet – 60 godz.

E-SENIOR zakończony certyfikatem ECDL e- Obywatel jest przeznaczony dla osób starszych, które nie miały okazji nauczyć się posługiwania podstawowymi narzędziami informatycznymi. Kurs ma na celu pomóc  tym osobom uniknąć wykluczenia cyfrowego i nadążyć za zmieniającym się technologicznie rzeczywistością – 40 godz.

Zapraszamy na studia podyplomowe!!!

Wraz z Uczelnią Jańskiego w Łomży przygotowaliśmy szeroką ofertę studiów podyplomowych. Zapraszamy do zapoznania się!!”

http://lomza.janski.edu.pl/oferta/podyplomowe

 

DZIEŃ WOLNY OD PRACY W LOKALNYM PUNKCIE INFORMACYJNYM FUNDUSZY EUROPEJSKICH W SUWAŁKACH

Informujemy, że 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek ) jest dniem wolnym od pracy w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Suwałkach prowadzonym przez Agencję Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A w Suwałkach

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego punktu od dnia 16 sierpnia 2017 r. (środa)

Przypominamy, że punkt czynny jest w godzinach:
7.30-15.30 od wtorku do piątku
8.00-18.00 w każdy poniedziałek.

SZKOLENIE dot. naboru wniosków do Działania 7.1 RPOWP Rozwój działań aktywnej integracji

Rekrutacja na szkolenie w Suwałkach trwa od 29.05.2017 do 07.06.2017 za pomocą formularza zgłoszeniowego.

 

Czytaj więcej: SZKOLENIE dot. naboru wniosków do Działania 7.1 RPOWP Rozwój działań aktywnej integracji

SZKOLENIE Z ZAKRESU BAZY KONKURENCYJNOŚCI ORAZ STOSOWANIA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W PROJEKTACH WSPÓŁFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH W BIAŁYMSTOKU

ZAPRASZA NA SZKOLENIE Z ZAKRESU BAZY KONKURENCYJNOŚCI ORAZ STOSOWANIA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W PROJEKTACH WSPÓŁFINANSOWANYCH

ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

Szkolenie odbędzie się 1 czerwca 2017 r. (czwartek), w godz. 9.45 – 14.25 w SiedzibieLokalnego Punktu Informacyjnego w Suwałkach, ul. Osiedle II 6a, Suwałki, sala konferencyjna nr 1, parter.

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program szkolenia

9.45 - 10.00

Rejestracja uczestników

10.00 - 10.10

Źródła informacji o funduszach europejskich, w tym prezentacja Sieci PIFE

10.10 - 12.10

Baza konkurencyjności i PZP

12.10 - 12.25

Przerwa

12.25 - 14.25

cd. Baza konkurencyjności i PZP

Zgłoszenie na szkolenie

Rekrutacja na szkolenie trwa od 19 maja 2017 r. do 26 maja 2017 r. do godz. 14.00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku braku miejsc na szkolenie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie www.rpo.wrotapodlasia.pl

Link do formularza:

https://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/dowiedz_sie_wiecej_o_programie/wez_udzial_w_szkoleniach_i_konfe/szkolenie-z-zakresu-bazy-konkurencyjnosci-i-stosowania-prawa-zamowien-publicznych-w-projektach-wspolfinansowanych-ze-srodkow-unii-europejskiej-w-suwalkach-1.html

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr. tel. 85 66 54 599

Organizator szkolenia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Poleska 89, 15-874 Białystok,
Tel.: 0 8013 0 8013

Więcej artykułów…

Strona 2 z 17

Początek strony