Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A w Suwałkach
16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 42A
tel. +48 87 566 61 06, +48 87 566 70 35, fax. +48 87 566 74 97
e-mail: arrares@ares.suwalki.pl

Szukaj

 

Jesteś tutaj:

Agencja Zatrudnienia Ares jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego.

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji, posiadające niezbędną wiedzę  która  pozwala w sposób profesjonalny i efektywny prowadzić procesy rekrutacyjne.

Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla oraz rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne. Projekty zlecane przez naszych Klientów realizujemy metodami: search and selection (wykorzystując nasze zasoby bazodanowe) oraz direct search (metodą pozwalającą na bezpośrednie poszukiwania potencjalnych kandydatów).Współpracujemy także z wieloma portalami pracy dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko wyselekcjonować potencjalnych Kandydatów dla Naszych Klientów. Wykorzystywanie wyżej wymienionych metod jest gwarancją na efektywne działanie oraz dotarcie do najlepszych kandydatów - osób zmotywowanych i chętnych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

Do każdego zleconego projektu podchodzimy w sposób indywidualny dostosowując metody działania do potrzeb naszego Klienta.


Przyjęty czas realizacji projektu ustalany jest indywidualnie i zależy od skali trudności poszukiwań oraz dostępności kandydatów na rynku pracy.

Nasi Konsultanci to osoby ambitnie podchodzące do zlecanych nam projektów.

Na zatrudnianych przez nas pracowników udzielamy gwarancji, która zabezpiecza naszych Klientów przed dodatkowymi kosztami związanymi z powtórną realizacją projektu. 

Zapraszamy do kontaktu z Konsultantami Agencji Zatrudnienia Ares.

Dla wygody naszych Klientów działamy na obszarze całej Polski. 

 

Początek strony